close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  PL   EN   DE
The cabin experts
Home -
Unia Europejska & Przetargi

 29-10-2020

HENMAR CABINS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich : Dotacja na kapitał obrotowy dla: HENMAR CABINS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Celem projektu jest wsparcie utrzymania działalności gospodarczej średniego przedsiębiorcy, który na skutek wystąpienia pandemii COVID-19 w dniu udzielenia pomocy znajdował się w trudnej sytuacji lub odnotował spadek obrotów o co najmniej 30%.

Planowane efekty: utrzymanie prowadzenia działalności przedsiębiorstwa

Wartość projektu: 404 054,67 PLN

Dofinansowanie projektu z UE: 404 054,67 PLN

Fundusze Europejskie

 


 


 

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe HENMAR Spółka Jawna-Henryk Stawowy, Maria Stawowa, Michał Stawowy realizuje projekt pt. “ Wzrost konkurencyjności P.P.H. HENMAR Sp. J. poprzez inwestycję w Koźminie Wlkp. polegającą na wdrożeniu innowacyjnej metody lakierowania proszkowego oraz zakupie plotera do wytwarzania elementów wyposażenia kabin oraz modeli do formowania próżniowego” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na lata 2014-2020.

fundusze_europejskie samorząd unia_europejska 

25-04-2016

Aktualizacja: 04-05-2016

Przetarg na ploter

W związku z planowaną realizacją przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „HENMAR” Spółka Jawna – Henryk Stawowy, Maria Stawowa, Michał Stawowy (zwanym dalej: Zamawiającym) projektu w ramach poddziałania 1.5.2 „Wzmocnienie konkurencyjności kluczowych obszarów gospodarki regionu” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 o roboczym tytule „Wzrost konkurencyjności P.P.H. HENMAR Sp. J. poprzez inwestycję w Koźminie Wlkp. Polegająca na wdrożeniu innowacyjnej metody lakierowania proszkowego oraz zakupie plotera do wytwarzania elementów wyposażenia kabin oraz modeli do formowania próżniowego(zwany dalej: Projekt), zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty na następujący przedmiot zamówienia:

-zakup czteroosiowego centrum obróbczego (plotera) wraz z dostawą, montażem oraz uruchomieniem

(szczegóły w dokumentach: Zapytanie_ofertowe-ploter_25-04-2016.pdfFormularz_ofertowy.docx )

informacja


COPYRIGHT © HENmar 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja TROL INTERMEDIA