PL   EN   DE
The cabin experts
Home -
Unia Europejska & Przetargi

Aktualizacja: 23-08-2023

 

Flaga

HENMAR CABINS

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Spółka komandytowa

realizuje przedsięwzięcie pn. „Budowa nowej instalacji fotowoltaicznej o mocy do 292,5 kW w firmie Henmar Cabins sp. z o. o. sp. k” dofinansowane w formie pożyczki ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Wartość inwestycji: 1 041 120,00 zł

Pożyczka: 884 952,00 zł

 

 

 

Aktualizacja: 04-08-2023

Flaga

 

 

 

HENMAR CABINS

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Spółka komandytowa

zrealizowała projekt pod tytułem "„OGRANICZENIE NEGATYWNEGO WPŁYWU CZYNNIKÓW ŚRODOWISKA PRACY NA PRACOWNIKÓW UCZESTNICZĄCYCH W PROCESIE PRACY”  poprzez montaż systemu filtrowentylacji w ramach, którego hala produkcyjna została wyposażona w system filtrowentylacji przestrzennej w wykonaniu z systemem push pull i systemem odzyskującym ciepłe powietrze, przy odciągu suchych i nie zaolejonych zanieczyszczeń.

Projekt uzyskał dofinansowanie z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych w ramach projektu. "Projekt dotyczącego utrzymania zdolności pracowników do pracy przez cały okres aktywności zawodowej"

Całkowiwartość: 454485,00zł

Dofinansowanie 241800,00zł

 

Aktualizacja: 30-05-2023

zapytanie_ofertowe1 zapytanie_ofertowe2 zapytanie_ofertowe3 zapytanie_ofertowe4

szczegóły w dokumentach: , formularz_ofertowy.pdf )


unia_europejska

HENMAR CABINS Sp. z o.o. Sp.k. realizuje projekt pt. „Wdrożenie w firmie HENMAR CABINS Sp. z o.o. Sp.k. nowej technologii wytwarzania elementów kabin pojazdów specjalistycznych” dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Poddziałania 3.2.2: Kredyt na innowacje technologiczne.

Celem realizacji projektu jest wdrożenie innowacyjnej technologii wytwarzania drzwi do kabin wózków widłowych i pozostałych pojazdów specjalistycznych - obejmującej sposób łączenia konstrukcji ramy nośnej i płaszcza blaszanego.

W efekcie zostanie uruchomiona produkcja udoskonalonych produktów, pozbawionych całkowicie przetopów, powstających podczas łączenia konstrukcji tradycyjną metodą.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań zawartych w wynalazku zgłoszonym do opatentowania oraz realizacji robót budowlanych i nabyciu środków trwałych, Beneficjent wdroży technologię poprzez połączenie wszystkich zakupionych i skonstruowanych urządzeń i elementów w jeden ciąg produkcyjny.

Wartość projektu ogółem: 16 330 708,00 PLN

Wydatki kwalifikowalne: 10 442 185,78 PLN

Wartość dofinansowania: 3 654 765,02 PLN

 

 

 


Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe HENMAR Spółka Jawna-Henryk Stawowy, Maria Stawowa, Michał Stawowy realizuje projekt pt. “ Wzrost konkurencyjności P.P.H. HENMAR Sp. J. poprzez inwestycję w Koźminie Wlkp. polegającą na wdrożeniu innowacyjnej metody lakierowania proszkowego oraz zakupie plotera do wytwarzania elementów wyposażenia kabin oraz modeli do formowania próżniowego” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na lata 2014-2020.

fundusze_europejskie samorząd unia_europejska

25-04-2016

Aktualizacja: 04-05-2016

Przetarg na ploter

W związku z planowaną realizacją przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „HENMAR” Spółka Jawna – Henryk Stawowy, Maria Stawowa, Michał Stawowy (zwanym dalej: Zamawiającym) projektu w ramach poddziałania 1.5.2 „Wzmocnienie konkurencyjności kluczowych obszarów gospodarki regionu” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 o roboczym tytule „Wzrost konkurencyjności P.P.H. HENMAR Sp. J. poprzez inwestycję w Koźminie Wlkp. Polegająca na wdrożeniu innowacyjnej metody lakierowania proszkowego oraz zakupie plotera do wytwarzania elementów wyposażenia kabin oraz modeli do formowania próżniowego(zwany dalej: Projekt), zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty na następujący przedmiot zamówienia:

-zakup czteroosiowego centrum obróbczego (plotera) wraz z dostawą, montażem oraz uruchomieniem

(szczegóły w dokumentach: Zapytanie_ofertowe-ploter_25-04-2016.pdf, Formularz_ofertowy.docx )

informacja


COPYRIGHT © HENmar 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja TROL INTERMEDIA
close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.